2019

20 juni Toon je kunsten, Oudenbosch

16 juni Zoetermeer Jazz, Stadstheater

11 juni De Grote muziekdag, Roelofarendsveen

6 juni Wilibrordgymnasium, Deurne

31 mei SBO De Piramide, Gennep

21 mei BS de Bunders, Oisterwijk

19 mei Jong Juliana, Amersfoort

16 mei BS PrinsesBeatrix,Wolfheze

25 april Show en drumfanfare Oranje, IJsselmuiden

17 april KBS Emmaus, Rotterdam

16 april KBS Emmaus dep. Rotterdam

12 april Cornelis Haak School, Rotterdam

11 april OBS de Blijberg - International department, Rotterdam

10 april Cornelis Haak School, Rotterdam

5 april Aftrap Kindermuziekweek Doelen/RPhO, Rotterdam

22 maart Bedrijfsevenement Mood Maker

19 maart KBS Emmaus, Rotterdam

28 februari BS schoolpleinconcert, Antwerpen

19 februari Bedrijfsevenement MoodMaker, Brussel

17 februari HaoneBoerBloasFestival, Eindhoven

1 februari BS De Eshorst, Beilen

1 februari BS De Vlinder, Baarle-Hertog

25 januari BS Akkerwinde,Regenboog, Bernardus, Baarle-Nassau

19 januari CKE, workshop Pabo studenten, Eindhoven

2018

21 december Zone College, Borculo

15 december Latsch Trombonefestival,Enschede

11 december HMG, Terschelling

20 november Rotary muziekgebouw, Eindhoven

8 november ECL Havo, Haarlem

12 oktober Muziektuin Helmond

9 oktober Rooipannen/CKE, Eindhoven

9 oktober S.M.O.T., Terschelling

30 september familiedag, Meijerij

29 september AMCsikkelceldag,Amsterdam

29 september Bedrijfsactiviteit, Kappelerput, Heeze

28 september, BS, Oudenbosch

22 september familiedag, Schoonhoven

18 september, Music & Tools, Luxemburg

18 september, St.Joris/CKE, Someren

14 september Klassiek op het Amstelveld, Amsterdam

26 juli Festijn Oosterend present, Texel

12 juli Korein Kinderplein, Geldrop

8 juli North Sea Jazz Kids Festival, Rotterdam

30 juni Kindermuziekfestival Muziekschool Krimpen+Synerkri, Krimpen

30 juni Muzikale Circusparade Circus Rotjeknor, Rotterdam

27 juni PZN educatie-event ADAMS, Ittervoort

24 juni Kid Dynamite Jazz Festival Deliplein, Rotterdam

22 juni BS Aventurijn, Standdaarbuiten

21 juni BS Stelaertshoeve, Tilburg

14 juni Metropole orkest, Hilversum

7 juni BS de Fonkel, Den Dungen

5 juni De Coppele, Oisterwijk

3 juni Cuturele zondag, Utrecht

2 juni Muziek op de Dommel, Eindhoven

24 mei KVS Harmonie Asterius, BS De Bunders, Oisterwijk

18 mei Speelafspraak DKBB, Bimhuis, Amsterdam

6 mei Utrecht blaast ZIMIHC, Utrecht

25 april Kindcentrum de Hoge Ven, Warmerhuizen

15 april Pinkstergemeente de Schuilplaats, Hekelingen

14 april Showfanfare Advendo Kids Experience XL, Sneek

6 april Schaatsvereniging Thialf, Schijndel

6 april Kindermuziekweek, Doelen/RPhO, Rotterdam

26 maart Crescendo Dreichor, Bruinisse

21 maart Jenaplan Gorkum, Gorkum

8 maart BS ‘t Kempke, St. Odilienberg

7 maart OBS de Stapsteen, Herten

19 februari BS Eshorst, Beilen

7 februari BS Het Molenven, Oirschot

29 januari Christoffelschool, Aalst (NB)

28 januari Hoane Boere Bloas Festijn, Eindhoven

23 januari Teamsessie, Wezep

18 maart 8-series OBS De Wilgenstam, Rotterdam

26 januari Stephanusschool, Rotterdam

2017

16 december Harmonie Concordia, Obbicht

7 december Vincent van Goghschool, Roermond

25 november Harmonie Sint Agatha, Grathem

11 november Familiefeest, Berg en Dal

10 november Rooipannen, Eindhoven

6 november Centrum voor de kunsten De Aleph, Drunen

4/5 november www.topkids.lu, Luxemburg

22 oktober Vriendendag Metropole orkest, Hilversum

13 oktober VMBO Pius X College, Eindhoven

12 oktober Kadinsky College, Nijmegen 

10 oktober Kempenhorst College, Oirschot

23 september open dag CMH, Menaldum

23 september Open Dag muziekschool, Krimpen a/d IJssel 

23 september opening Doarpshûs De Lytse Fjouwere

21 september St.Joris, Someren

15 september CBS het Waterschip, Pernis

12 september Bogerman College, Sneek

26 augustus Eikfestijn, Eindhoven

14 augustus Korein Kinderplein, Eindhoven

11 juli Helikon CKE, Eindhoven

10 juli OBS De Steven, Franeker

2 juli North Sea Kids, Rotterdam

23 juni Cityproms, Leeuwarden

13 juni American International School, Rotterdam

9 juni BS Stelarttshoeve, Tilburg

7 juni BS De Neerakker, Heythuysen

1 juni BS Fonkel, Den Dungen

24 mei BS De Bron, Deurne

11 mei Stichting Muziekonderwijs, Terschelling

6 mei DKBB, Keulen (Duitsland)

16 april Slide Factory Deliplein, Rotterdam

15 april Slide Factory Las Palmas, Rotterdam

15 april Presentatie 8-series OBS De Wilgenstam, Rotterdam

3 april Kindermuziekweek De Doelen, Rotterdam

12 maart De Achtbaan, Melick

23 februari Kindcentrum Mozaiek, Helmond

10 februari Fontys Hogeschool ,Tilburg

7 februari Pleinschool Helder, Eindhoven

6 februari 8-series OBS De Wilgenstam, Rotterdam

19 januari BS De Schakel, Haaren

2016

18 november workshop 'Try It Do It' CKE, Eindhoven

15 november BS De Duizendpoot, Oosterhout

5 november Brasstifal, Oldenzaal

3 november Final Presentation Internship Codarts, Rotterdam

29 oktober Workshop Pleeggezinnendag, Veenendaal

28 oktober BS De Esch, Oldenzaal

23 oktober AZC, Heerlen

20 oktober BS De Dromenvanger, Heusden

19 oktober BS De Bolster, Drunen

17 oktober VMBO Kempenhorst College, Oirschot

1 oktober MV Pro Patria, Dordrecht

1 oktober MV Waterland, Amsterdam

29 september BS De Neerakker, Heythuysen

26 september 8-series Avontuur met mr pBone, OBS De Wilgenstam, Rotterdam

20 september brugklaskamp St Joris, Eindhoven

16 september Beatrixschool, Dordrecht

15 september OBS Dubbeldam, Dubbeldam

1 september Julianaschool, Dordrecht

15 juli BS De Bergen, Eindhoven

19 juni British Embassy, Parijs (Frankrijk)

9 juni OBS De Perroen, Maastricht

5 juni muziek op de Dommel, Eindhoven

4 juni muziek op de Dommel, Eindhoven

25 mei NPO Radio 4 Klassiek Geeft, Den Bosch

11 mei De Rooi Pannen, Eindhoven

29 april Koningsdag, Dubbeldam

22 april Goede Herderschool, Rotterdam

14 april Klaroenkorps Schutterij St. Martinus, Houthem St. Gerlach

4 april Kindermuziekweek De Doelen, Rotterdam

1 april Montessori Hofstede, Rotterdam

1 april Schaepmanschool, Barendrecht

27 februari Trombonedag, Emmeloord

22 februari CKE, Eindhoven

15 februari Kon. Shell, Pernis

29 januari Kon. Julianaschool, Heteren

9 januari kinderfeestje, Oud-Beijerland

 

2015

3 december BS De Springplank, St. Oedenrode

2 december BS De Springplank, St. Oedenrode

1 december BS De Springplank, St. Oedenrode

15 oktober BS Aventurijn, Standdaarbuiten

15 oktober BS De Duizendpoot, Oosterhout

14 oktober BS Aventurijn, Standdaarbuiten

13 oktober BS Aventurijn Standdaardbuiten

13 oktober BS De Duizendpoot, Oosterhout

9 oktober BS Apollo, Prinsenbeek

8 oktober BS De Duizendpoot, Oosterhout

8 oktober BS Apollo, Prinsenbeek

6 oktober BS Apollo Prinsenbeek

3 oktober Artiance, Alkmaar

13 september Parkstadtheater, Heerlen

30 augustus Same Fanfare, St. Gertrudis/St. Gertruid

30 juni Korijn Kinderplein, Eindhoven

26 juni Harmonie OVU en BS De Elsenhof, Wagenberg

5 juni Montessorischool, Venlo

13 april Kindermuziekweek, Rotterdam

10 april pBone concert, Deurne

4 april Artiance, Alkmaar

30 maart Kindermuziekweek, Barendrecht/Rotterdam

26 februari Slotconcert, Maasbracht/Linne

21 januari BS De Meent, Waalre

 

2014

19 december Montessorischool, Venlo

28 november BSO De Pijp, Amsterdam

22 november St. Cecilia en BS Floralaan, Stratum

15 oktober brugklassen Marklandcollege, Eindhoven

27 september Griezelconcert Oud Over, Loenen a/d Vecht

26 september Opening Randweg, Loenen a/d Vecht

24 september Montessorischool, Loenersloot

19 september Ludgerrusschool, Loenen a/d Vecht

18 september BS Podium, Loenen a/d Vecht